FIRMY, POZOSTAŁE PROGRAMY WSPARCIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Etyczna firma

Obraz Mary Pahlke z Pixabay
KONKURS DLA FIRM
Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie podmiotów prowadzących w sposób najbardziej kompleksowy i systemowy działania na rzecz budowy i wzmacniania kultury organizacyjnej opartej na etyce. W konkursie może wziąć udział każde przedsiębiorstwo zarejestrowane i funkcjonujące w Polsce (niezależnie od wielkości zatrudnienia, rodzaju działalności, kapitału zakładowego czy generowanych zysków).

Rodzaj wsparcia: NAGRODA HONOROWA
Partner zagraniczny: NIE
Składanie wniosków przez internet: TAK
Kto może wziąć udział ?  
Przedsiębiorstwo zarejestrowane i funkcjonujące w Polsce (niezależnie od wielkości zatrudnienia, rodzaju działalności, kapitału zakładowego czy generowanych zysków).
Opis:  
Organizatorem konkursu jest firma Bonnier Business (Polska) Sp. z o.o. – wydawca dziennika gospodarczego ,,Puls Biznesu ‘’.
Partnerami konkursu są: Bank Gospodarstwa Krajowego S.A. oraz PKN ORLEN S.A.
Partnerem merytorycznym jest firma PwC – PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Cel: wyłonienie i nagrodzenie podmiotów prowadzących w sposób najbardziej kompleksowy i systemowy działania na rzecz budowy i wzmacniania kultury organizacyjnej opartej na etyce.
Aby zgłosić firmę do udziału w Konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (link na stronie Konkursu www.etycznafirma.pb.pl ).
Po wypełnieniu formularza udostępniona zostanie ankieta konkursowa (I etap weryfikacji).
Drugi etap weryfikacji to rozmowa z wybranym przedstawicielem bądź przedstawicielami uczestnika przeprowadzona przez Partnera merytorycznego (cel: doprecyzowanie odpowiedzi udzielonych w ankiecie).
Laureatami Konkursu są uczestnicy, którzy uzyskali najwyższy wynik w zestawieniu punktowym.
Laureaci Konkursu otrzymują tytuł oraz dyplom „Etycznej Firmy”.
Termin składania wniosków:
13 grudnia 2019
Źródło / Więcej informacji:  
https://www.pb.pl/etycznafirma/
Kontakt:  
https://www.pb.pl/etycznafirma/kontakt/

Ważne KONKURS DLA FIRM
Wnioskowanie przez internet
  • Tak
Partner zagraniczny
  • Nie
Wnioskodawca
  • MŚP
  • Duża firma
Rodzaj wsparcia
  • nagroda

Zapisując się na bezpłatny newsletter:
- akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych znajdujące się w "Polityce prywatności" portalu granty.pl;
- zgadzasz się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych od administratora serwisu będącego jednocześnie administratorem Twoich danych osobowych – Opolskiej Fundacji Inicjatyw Międzynarodowych.
Twoja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres info@granty.pl.

{"popup_goal":"email-lists","popup_type":"popup-modal","gen_btn_text":"Zapisz na newsletter","fullscreen_popup":"0","slider_slide_time":"","when_popup_appear":"page_load","delay":"0","x_second":"0","x_scroll":"0","disappear":"0","exptime":"7","hideclsbtn":"0","clsonesc":"1","email_subject":"newsletter granty.pl","email_heading":"Subskrypcja newslettera granty.pl","thank_you_msg":"Dzi\u0119kujemy za subskrypcj\u0119 newslettera granty.pl !\r\nInformacja o subskrypcji zosta\u0142a wys\u0142ana na podany adres email.\r\n\r\n ","email_message":"Dzie\u0144 dobry,\r\nDzi\u0119kujemy za subskrypcj\u0119 newslettera granty.pl !\r\n\r\nTw\u00f3j adres email jest przechowywany w naszej bazie danych za Twoj\u0105 zgod\u0105.\r\nAby uzyska\u0107 informacje o udost\u0119pnianiu i zmianach danych skontaktuj si\u0119 z administratorem naszego serwisu.\r\nZasady korzystania z newslettera zosta\u0142y okre\u015blone w \u201ePolityce prywatno\u015bci\u201d.\r\nKa\u017cdy subskrybent newslettera portalu granty.pl ma prawo w dowolnym momencie zmieni\u0107 lub usun\u0105\u0107 sw\u00f3j adres e-mail z naszej bazy.\r\nW celu usuni\u0119cia adresu email z naszej bazy nale\u017cy wys\u0142a\u0107 wiadomo\u015b\u0107 o tre\u015bci \u201erezygnacja\u201d na adres info@granty.pl lub\u00a0 info@ofim.pl","popup_ID":22110}

Polecamy nasze profile w mediach społecznościowych:

{"popup_goal":"social-traffic","popup_type":"push-notification","gen_btn_text":"Subscribe","fullscreen_popup":"","slider_slide_time":"","when_popup_appear":"page_load","delay":"0","x_second":"0","x_scroll":"0","disappear":"0","exptime":"0","hideclsbtn":"0","clsonesc":"1","email_subject":"","email_heading":"","thank_you_msg":"","email_message":"","popup_ID":22276}