EDUKACJA I MŁODZIEŻ, KONKURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, KULTURA, LOKALNE I REGIONALNE INICJATYWY KULTURALNE

#cojaczytam

7.500 zł.
KONKURS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Konkurs polega na zaplanowaniu i przeprowadzeniu kampanii promującej czytelnictwo w szkole, bibliotece lub w innym miejscu. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie jednej placówki oświatowej lub czytelnicy tej samej biblioteki publicznej w wieku do 19 lat zebrani w zespoły składające się z 3 do 5 osób. Opiekunem zespołu może być nauczyciel lub bibliotekarz. Zgłoszenia zespołu dokonuje opiekun.

Rodzaj wsparcia: NAGRODA RZECZOWA
Budżet programu: 7.500 zł.
Partner zagraniczny: NIE
Składanie wniosków przez internet: TAK
Kto może wziąć udział ?  
Udział w konkursie może wziąć każdy uczeń i uczennica (w wieku 9-19 lat) z każdej szkoły podstawowej i ponadpodstawowej w Polsce oraz członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki (również w wieku 9-19 lat).
Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie jednej placówki oświatowej lub czytelnicy tej samej biblioteki publicznej w wieku do 19 lat zebrani w zespoły składające się z 3 do 5 osób. Opiekunem zespołu może być nauczyciel lub bibliotekarz.
Zgłoszenia zespołu dokonuje opiekun.
Opiekun może zgłosić dowolną liczbę zespołów do konkursu, ale każdy uczestnik może być członkiem tylko jednego zespołu.
Opis:  
Organizatorem konkursu jest Fundacja Nowoczesna Polska.
Konkurs został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Zadanie konkursowe polega na zaplanowaniu i przeprowadzeniu kampanii promującej czytelnictwo w szkole, bibliotece lub w innym miejscu.
Uczestnicy konkursu mogą użyć różnych metod i sposobów (np. podkasty, memy i inne działania w mediach społecznościowych, filmiki zamieszczane na Youtube lub opublikowane w innych serwisach, plakaty, flashmoby, przedstawienia, ulotki, konkursy, itd.).
Kampania musi być przez promowana w serwisach społecznościowych (np. Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat i inne).
W publikowanych postach na jej temat trzeba używać dwóch hasztagów: #cojaczytam i #wolnelektury.
W trakcie tworzenia i przeprowadzania kampanii uczestnicy konkursu przygotowują dokumentację (np. zdjęcia, opisy, linki do postów w serwisach społecznościowych, filmiki, podkasty i inne materiały), którą następnie przesyłają organizatorom wraz ze zgłoszeniem konkursowym.
Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody rzeczowe o łącznej wartości nieprzekraczającej 7.500 zł (jest to kwota przeznaczona na nagrody dla wszystkich członków dwóch zwycięskich zespołów).
Nagrody są przyznawane w dwóch grupach wiekowych:
– uczniowie w wieku 9-14 lat,
– uczniowie w wieku 15-19.
Termin składania wniosków:
16 listopada 2019
Źródło / Więcej informacji:  
https://wolnelektury.pl/formularz/cojaczytam2019/
Kontakt:  
Fundacja Nowoczesna Polska
T: 22 465 15 35
konkurs@nowoczesnapolska.org.pl

Ważne KONKURS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Budżet programu 7.500 zł.
Wnioskowanie przez internet
  • Tak
Partner zagraniczny
  • Nie
Wnioskodawca
  • Osoba fizyczna
Rodzaj wsparcia
  • nagroda

Zapisując się na bezpłatny newsletter:
- akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych znajdujące się w "Polityce prywatności" portalu granty.pl;
- zgadzasz się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych od administratora serwisu będącego jednocześnie administratorem Twoich danych osobowych – Opolskiej Fundacji Inicjatyw Międzynarodowych.
Twoja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres info@granty.pl.

{"popup_goal":"email-lists","popup_type":"popup-modal","gen_btn_text":"Zapisz na newsletter","fullscreen_popup":"0","slider_slide_time":"","when_popup_appear":"page_load","delay":"0","x_second":"0","x_scroll":"0","disappear":"0","exptime":"7","hideclsbtn":"0","clsonesc":"1","email_subject":"newsletter granty.pl","email_heading":"Subskrypcja newslettera granty.pl","thank_you_msg":"Dzi\u0119kujemy za subskrypcj\u0119 newslettera granty.pl !\r\nInformacja o subskrypcji zosta\u0142a wys\u0142ana na podany adres email.\r\n\r\n ","email_message":"Dzie\u0144 dobry,\r\nDzi\u0119kujemy za subskrypcj\u0119 newslettera granty.pl !\r\n\r\nTw\u00f3j adres email jest przechowywany w naszej bazie danych za Twoj\u0105 zgod\u0105.\r\nAby uzyska\u0107 informacje o udost\u0119pnianiu i zmianach danych skontaktuj si\u0119 z administratorem naszego serwisu.\r\nZasady korzystania z newslettera zosta\u0142y okre\u015blone w \u201ePolityce prywatno\u015bci\u201d.\r\nKa\u017cdy subskrybent newslettera portalu granty.pl ma prawo w dowolnym momencie zmieni\u0107 lub usun\u0105\u0107 sw\u00f3j adres e-mail z naszej bazy.\r\nW celu usuni\u0119cia adresu email z naszej bazy nale\u017cy wys\u0142a\u0107 wiadomo\u015b\u0107 o tre\u015bci \u201erezygnacja\u201d na adres info@granty.pl lub\u00a0 info@ofim.pl","popup_ID":22110}

Polecamy nasze profile w mediach społecznościowych:

{"popup_goal":"social-traffic","popup_type":"push-notification","gen_btn_text":"Subscribe","fullscreen_popup":"","slider_slide_time":"","when_popup_appear":"page_load","delay":"0","x_second":"0","x_scroll":"0","disappear":"0","exptime":"0","hideclsbtn":"0","clsonesc":"1","email_subject":"","email_heading":"","thank_you_msg":"","email_message":"","popup_ID":22276}