AKTUALNE TEMATY

Konkurs “Innowacyjny samorząd”

Promocja kreatywnych i innowacyjnych samorządów, a także inspiracja pozostałych jednostek samorządowych do podejmowania działań na rzecz innowacyjności – to najważniejsze cele konkursu “Innowacyjny samorząd”. W ramach konkursu można zgłaszać innowacje, które mogą mieć różny charakter, w tym np. technologiczny, procesowy, ekologiczny, społeczny.
Głównymi kryteriami oceny w konkursie będą nowatorstwo w skali kraju oraz efektywność zastosowanych rozwiązań.
Zgłoszenia w konkursie można przesyłać do 24 stycznia 2020 r. za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej organizatorów.
Wyniki konkursu “Innowacyjny samorząd” zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali, która odbędzie się 26 lutego 2020 r. w „Sali pod Kopułą” w siedzibie ministerstwa w Warszawie.
Konkurs “Innowacyjny samorząd” jest organizowany przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej we współpracy z Serwisem Samorządowym Polskiej Agencji Prasowej.
Opis programu na naszej stronie internetowej znajduje się tutaj.

Źródło: Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, gov.pl.

Polecamy nasze profile w mediach społecznościowych:

{"popup_goal":"social-traffic","popup_type":"push-notification","gen_btn_text":"Subscribe","fullscreen_popup":"","slider_slide_time":"","when_popup_appear":"page_load","delay":"0","x_second":"0","x_scroll":"0","disappear":"0","exptime":"0","hideclsbtn":"0","clsonesc":"1","email_subject":"","email_heading":"","thank_you_msg":"","email_message":"","popup_ID":22276}