AKTUALNE TEMATY

Trwa nabór wniosków do Programu Kultura

Do 16 marca można składać wnioski do Programu Kultura, realizowanego w ramach trzeciej edycji Norweskiego Mechanizmu Finansowego i Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Głównym celem programu jest rozwój współpracy kulturalnej, przedsiębiorczości w sektorze kultury i zarządzania dziedzictwem kulturowym.
Program obejmuje dwa działania: pierwsze – dedykowane projektom inwestycyjnym – pod nazwą „Poprawa zarządzania dziedzictwem kulturowym” oraz drugie – „Poprawa dostępu do kultury i sztuki”, do którego można zgłaszać projekty kulturalne.
Szczegółowe informacje dotyczące obu działań – ich opis, ogłoszenia o naborze oraz wszystkie załączniki znajdują się na stronie poświęconej Programowi Kultura.

Źródło: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, gov.pl.

Polecamy nasze profile w mediach społecznościowych:

{"popup_goal":"social-traffic","popup_type":"push-notification","gen_btn_text":"Subscribe","fullscreen_popup":"","slider_slide_time":"","when_popup_appear":"page_load","delay":"0","x_second":"0","x_scroll":"0","disappear":"0","exptime":"0","hideclsbtn":"0","clsonesc":"1","email_subject":"","email_heading":"","thank_you_msg":"","email_message":"","popup_ID":22276}