AKTUALNE TEMATY

Nabór wniosków w ramach projektu FIO “Śląskie Lokalnie 2020”

Instytut Pracy i Edukacji w Gliwicach wraz z partnerem – Instytutem Rozwoju Rynku Pracy jako operatorzy projektu “Śląskie Lokalnie 2020”  zapraszają do składania wniosków w programie dotacyjnym finansowanym ze środków Narodowego Instytutu Wolności w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Nabór rozpocznie się 2 lutego 2020 r., potrwa do 2 marca i odbędzie się za pośrednictwem strony Witkac.pl.
Celem projektu jest rozwój młodych organizacji, grup nieformalnych oraz grup samopomocowych z terenu województwa śląskiego, poprzez zorganizowanie konkursu mikrograntowego.
Realizatorzy będą mogli starać się o mikrogranty w wysokości od 1.000 do 5.000 złotych. Budżet naboru wynosi 600 000 zł. Operator nie wymaga finansowego wkładu własnego.
Więcej informacji o projekcie oraz wszystkie dokumenty potrzebne do złożenia wniosku znajdują się na stronie www.fioslaskie.com
Kontakt z infolinią projektu w godzinach 10-16:
tel. 579-650-968
mail: kontakt@fioslaskie.com

Źródło: fioslaskie.com

Polecamy nasze profile w mediach społecznościowych:

{"popup_goal":"social-traffic","popup_type":"push-notification","gen_btn_text":"Subscribe","fullscreen_popup":"","slider_slide_time":"","when_popup_appear":"page_load","delay":"0","x_second":"0","x_scroll":"0","disappear":"0","exptime":"0","hideclsbtn":"0","clsonesc":"1","email_subject":"","email_heading":"","thank_you_msg":"","email_message":"","popup_ID":22276}