AKTUALNE TEMATY

Fundacja ING Dzieciom wsparła kolejne organizacje

Fundacja ING Dzieciom przekazała dodatkowe 50.000 zł na wsparcie działań edukacyjnych w ramach Programu Grantowego „Wsparcie dla Organizacji w Czasie Epidemii”.
Kwota ta pochodzi z odwołanych ze względu na pandemię Turnusów Uśmiechu.
Celem programu jest wsparcie działań niezbędnych do prowadzenia edukacji, wychowania, terapii oraz zapewnienia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w czasie epidemii wirusa SARS-CoV-2.
Wnioskodawcy mogli uzyskać dotacje w wysokości do 10.000 zł na niezbędne działania, prowadzone na rzecz dzieci i młodzieży w związku z występowaniem epidemii.
Działania zaplanowane do realizacji w ramach projektów muszą realizować przynajmniej jeden z poniższych celów:
– zapewnienie bezpieczeństwa,
– edukacja,
– wychowanie,
– terapia dzieci i młodzieży.
Lista wszystkich organizacji, które uzyskały granty znajduje się na stronie Programu Grantowego „Wsparcie dla Organizacji w Czasie Epidemii”.

Źródło: Fundacja ING Dzieciom, ingdzieciom.pl.

Polecamy nasze profile w mediach społecznościowych:

{"popup_goal":"social-traffic","popup_type":"push-notification","gen_btn_text":"Subscribe","fullscreen_popup":"","slider_slide_time":"","when_popup_appear":"page_load","delay":"0","x_second":"0","x_scroll":"0","disappear":"0","exptime":"0","hideclsbtn":"0","clsonesc":"1","email_subject":"","email_heading":"","thank_you_msg":"","email_message":"","popup_ID":22276}