AKTUALNE TEMATY

Podpisano rozporządzenie o wsparciu finansowym armatorów jachtów komercyjnych

Obraz Mariusz Odziemczyk z Pixabay
26 czerwca minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk podpisał rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków wsparcia finansowego właścicieli albo armatorów jachtów komercyjnych, z których są prowadzone połowy rekreacyjne.
Ogłoszenie naboru wniosków o przyznanie wsparcia finansowego dla właścicieli albo armatorów jachtów komercyjnych, z których prowadzone są połowy rekreacyjne, ruszy w dniach od 8 lipca do 22 lipca br.
Za wycofanie jachtu komercyjnego z aktualnie wykonywanej działalności poprzez jego złomowanie lub przystosowanie go do innej działalności przedsiębiorca może otrzymać maksymalnie 200.000 zł.
Wzór wniosku o dofinansowanie

Źródło: Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, gov.pl.

Polecamy nasze profile w mediach społecznościowych:

{"popup_goal":"social-traffic","popup_type":"push-notification","gen_btn_text":"Subscribe","fullscreen_popup":"","slider_slide_time":"","when_popup_appear":"page_load","delay":"0","x_second":"0","x_scroll":"0","disappear":"0","exptime":"0","hideclsbtn":"0","clsonesc":"1","email_subject":"","email_heading":"","thank_you_msg":"","email_message":"","popup_ID":22276}