AKTUALNE TEMATY

Konkurs dla piłkarskich klubów sportowych z terenów wiejskich

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) organizuje konkurs skierowany do piłkarskich klubów sportowych z terenów wiejskich. Ostateczny termin przesyłania prac konkursowych upływa 17 lipca br.

Prace konkursowe można przesyłać do 17 lipca.
Zadaniem uczestników konkurs jest nakręcenie krótkiego filmu od 2 do 7 minut, obrazującego działalność klubu sportowego – takie jak pokazowy mecz, trening, sparing, strzały do bramki, najlepsze akcje piłkarskie.
Dodatkowo film powinien zawierać informacje o związku danego klubu i jego członków z obszarem wiejskim a także informacje o wsparciu udzielonym przez ARiMR rodzinie członków klubu.
Prace wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym oraz wymaganymi załącznikami należy przesłać do 17 lipca na adres konkurs@arimr.gov.pl .
Organizatorzy konkursu ufundowali cenne nagrody w postaci toreb medycznych z wyposażeniem oraz przydatne klubom sportowym nagrody niespodzianki.
Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej ARiMR.

Źródło: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), arimr.gov.pl.

Polecamy nasze profile w mediach społecznościowych:

{"popup_goal":"social-traffic","popup_type":"push-notification","gen_btn_text":"Subscribe","fullscreen_popup":"","slider_slide_time":"","when_popup_appear":"page_load","delay":"0","x_second":"0","x_scroll":"0","disappear":"0","exptime":"0","hideclsbtn":"0","clsonesc":"1","email_subject":"","email_heading":"","thank_you_msg":"","email_message":"","popup_ID":22276}