EDUKACJA I MŁODZIEŻ, KONKURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, NIEINWESTYCYJNE PROGRAMY WSPARCIA PROJEKTÓW SPORTOWYCH, OBSZARY WIEJSKIE, ROLNICTWO I WIEŚ, SPORT

Chcesz od ARiMR zdobyć nagrody? Zmobilizuj swój piłkarski klub sportowy!

KONKURS DLA PIŁKARSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH
Konkurs jest przeznaczony dla piłkarskich klubów sportowych zlokalizowanych na terenach wiejskich. Zadaniem uczestników jest nakręcenie krótkiego filmu (od 2 do 7 min.) obrazującego działalność wiejskiego klubu sportowego, np. trening piłkarski, pokazowy mecz, sparing, strzały do bramki, najlepsze akcje piłkarskie, zachowania fair play na boisku, itp. Laureaci konkursu, którzy zajmą miejsca od I do XX otrzymają nagrody rzeczowe w postaci odpowiednio wyposażonych toreb medycznych.

Rodzaj wsparcia: NAGRODA RZECZOWA
Partner zagraniczny: NIE
Składanie wniosków przez internet: TAK
Kto może wziąć udział ?  
Piłkarskie kluby sportowe zlokalizowane na terenach wiejskich.
Opis:  
Organizatorem programu jest Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR).
Cel: spopularyzowanie aktywnego uprawiania sportu wśród dzieci i młodzieży wiejskiej w przedziale wiekowym od 7 do 18 lat oraz docenienie dzieci i młodzieży wiejskiej w zakresie pracy jaką wykonują w gospodarstwach rolnych, jak również wskazanie ich związku z uzyskiwanym wsparciem z ARiMR.
Konkurs polega na nakręceniu krótkiego filmu (od 2 do 7 min.) obrazującego działalność wiejskiego klubu sportowego, np. trening piłkarski, pokazowy mecz, sparing, strzały do bramki, najlepsze akcje piłkarskie, zachowania fair play na boisku, itp.
W filmie powinno znaleźć się logo piłkarskiego klubu sportowego. W kolejnej części filmu powinna znaleźć się krótka informacja/wywiad z jednym z członków piłkarskiego klubu sportowego, który wypowie się na temat jego powiązania z terenem wiejskim np. że pochodzi z gospodarstwa rolnego oraz przekaże informację w jaki sposób jego rodzina, czy też gospodarstwo jego lub jego rodziny ma związek z ARiMR i z którym Biurem Powiatowym ARiMR.
Każdy Uczestnik może zgłosić do Konkursu maksymalnie 3 nagrania.
Laureaci konkursu, którzy zajmą miejsca od I do XX otrzymają nagrody rzeczowe w postaci odpowiednio wyposażonych toreb medycznych.
Zdobywcy I, II i III miejsca otrzymają również nagrody niespodzianki.
Termin składania wniosków:
17 sierpnia 2020
Źródło / Więcej informacji:  
https://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/chcesz-od-arimr-zdobyc-nagrody-zmobilizuj-swoj-pilkarski-klub-sportowy-konkurs-dla-dzieci-i-m.html
Kontakt:  
konkurs@arimr.gov.pl

Ważne KONKURS DLA PIŁKARSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH
Wnioskowanie przez internet
  • Tak
Partner zagraniczny
  • Nie
Wnioskodawca
  • Klub sportowy
Rodzaj wsparcia
  • nagroda

Polecamy nasze profile w mediach społecznościowych:

{"popup_goal":"social-traffic","popup_type":"push-notification","gen_btn_text":"Subscribe","fullscreen_popup":"","slider_slide_time":"","when_popup_appear":"page_load","delay":"0","x_second":"0","x_scroll":"0","disappear":"0","exptime":"0","hideclsbtn":"0","clsonesc":"1","email_subject":"","email_heading":"","thank_you_msg":"","email_message":"","popup_ID":22276}