AKTUALNE TEMATY

„Diament meblarstwa” – konkurs na najlepsze produkty branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz

Trwa 15. edycja konkursu „Diament meblarstwa”, w ramach której zostaną wyłonione ponownie najlepsze produkty w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz. W tym roku zgłoszenia przyjmowane są do 12 października br., w aż 21 kategoriach.
Projekty będą oceniane pod względem wzornictwa, zgodności z aktualnymi trendami, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności i ergonomii. W gronie patronów honorowych konkursu jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.
Zwycięzców wskaże kapituła, w skład której wchodzą m.in. architekci, projektanci wnętrz, blogerzy, przedstawiciele mediów, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej. W jury znajdzie się również Anna Forin, dyrektor Departamentu Usług Proinnowacyjnych w PARP.
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w grudniu br. w Warszawie.
Organizatorami konkursu jest wydawnictwo meble.pl (miesięcznik BIZNES meble.pl i portal www.biznes.meble.pl) oraz sklep internetowy z asortymentem z zakresu meblarstwa Meble.pl S.A.

Źródło: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, parp.gov.pl.

Polecamy nasze profile w mediach społecznościowych:

{"popup_goal":"social-traffic","popup_type":"push-notification","gen_btn_text":"Subscribe","fullscreen_popup":"","slider_slide_time":"","when_popup_appear":"page_load","delay":"0","x_second":"0","x_scroll":"0","disappear":"0","exptime":"0","hideclsbtn":"0","clsonesc":"1","email_subject":"","email_heading":"","thank_you_msg":"","email_message":"","popup_ID":22276}