AKTUALNE TEMATY

„Rymuję, nie marnuję” – konkurs dla Klubów Niemarnowania Żywności

Źródło: Tesco (Polska) Sp. z o.o., www.tesco.pl .
Każdy działający Klub Niemarnowania Żywności może wziąć udział w konkursie „Rymuję, nie marnuję” i powalczyć o atrakcyjne nagrody. Zadaniem konkursowym jest stworzenie zwrotki i refrenu piosenki dotyczącej idei niemarnowania żywności. W jury zasiądzie Majka Jeżowska.
Zwrotka oraz refren powinny liczyć po 4 rymowane wersy, a każdy wers maksymalnie 15 sylab. Ważne jest, aby uwzględnić brzmienie i rytm tekstu. Jury przy ocenie pod uwagę weźmie kilka aspektów: kreatywność, wymiar edukacyjny, zgodność z wytycznymi, rytmiczność oraz humor.
Jak wziąć udział w konkursie?
Krok 1: Opiekun zakłada Klub, rejestrując się do programu przez stronę www programu. Po zarejestrowaniu będzie można pobrać formularz konkursu.
Krok 2: Klub realizuje zadanie konkursowe – tworzy zwrotkę piosenki dotyczącej tematyki programu. Przykłady możecie znaleźć w zakładce „Pomysły dla Klubów”!
Krok 3: Opiekun Klubu przesyła na adres mailowy Biura Programu zwrotkę piosenki dotyczącej tematyki programu. Zgłoszenia można nadsyłać w terminie od 14.10.2020 do 18.11.2020 roku do godz. 15:00. Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony www programu.
Krok 4: Jury wybiera 3 laureatów, którzy zostaną ogłoszeni do 4.12.2020 roku.
Na 3 zwycięskie drużyny czekać będą bony Tesco i upominki! Zwrotki napisane przez zwycięskie zespoły będą także częścią piosenki o niemarnowaniu.
Szczegóły konkursu opisane są w regulaminie oraz na podstronie „Pytania i odpowiedzi”, które można znaleźć na stronie www.oduprawydopotrawy.pl.

Źródło: mojetesco.pl.

Polecamy nasze profile w mediach społecznościowych:

{"popup_goal":"social-traffic","popup_type":"push-notification","gen_btn_text":"Subscribe","fullscreen_popup":"","slider_slide_time":"","when_popup_appear":"page_load","delay":"0","x_second":"0","x_scroll":"0","disappear":"0","exptime":"0","hideclsbtn":"0","clsonesc":"1","email_subject":"","email_heading":"","thank_you_msg":"","email_message":"","popup_ID":22276}