AKTUALNOŚCI

Przedłużono termin przesyłania zgłoszeń w konkursie pt. “Akcja Reanimacja i Moc Ratowania”

Obraz Andrzej Rembowski z Pixabay
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przedłużyła termin przesyłania prac w ramach konkursu pn. „Akcja Reanimacja i Moc Ratowania”. Konkurs jest skierowany do ratowników z Zespołów Ratownictwa Medycznego (ZRM) oraz strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej (OSP) z obszarów wiejskich.
Zdaniem uczestników konkursu jest nagranie filmu z instruktażem udzielania pierwszej pomocy, czyli czynności wykonywanych w razie wypadku, urazu bądź nagłego ataku choroby.
Najlepszy filmik zostanie opublikowany na stronie i w mediach społecznościowych ARiMR.
Uczestnikiem Konkursu może być każda pełnoletnia osoba filmująca posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych będąca ratownikiem medycznym (ZRM), bądź strażakiem (OSP) z obszaru wiejskiego – z wyjątkiem pracowników ARiMR oraz osób będących członkami ich najbliższych rodzin (tj. mąż, żona, dzieci, rodzice), w tym także osób pozostających z ARiMR w stosunku cywilnoprawnym.
Prace konkursowe w formacie MP4 można przesyłać do 31 sierpnia br. na adres: konkursARiMR@arimr.gov.pl.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 11 września br. – w Światowym Dniu Pierwszej Pomocy.
Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się tutaj.

Źródło: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), www.arimr.gov.pl.

Polecamy nasze profile w mediach społecznościowych:

{"popup_goal":"social-traffic","popup_type":"push-notification","gen_btn_text":"Subscribe","fullscreen_popup":"","slider_slide_time":"","when_popup_appear":"page_load","delay":"0","x_second":"0","x_scroll":"0","disappear":"0","exptime":"0","hideclsbtn":"0","clsonesc":"1","email_subject":"","email_heading":"","thank_you_msg":"","email_message":"","popup_ID":22276}