AKTUALNOŚCI

„Mój Internet Przyszłości” – napisz, nakręć, narysuj i wygraj!

78 000 złotych to pula nagród konkursu „Mój Internet Przyszłości” organizowanego w ramach Szczytu Cyfrowego ONZ #IGF2021. Konkurs jest adresowany do osób w wieku 18-28 lat. Zgłoszenia można przesyłać do 8 października br.
Jak będzie wyglądał Internet przyszłości? Czy będzie przyjaznym i bezpiecznym miejscem? Czy jego rozwój przyczyni się do budowania więzi pomiędzy ludźmi czy powstawania kolejnych podziałów? To pytania, na które odpowiedzi szukają organizatorzy konkursu.
Dajcie znać, co myślicie na ten temat. Stwórzcie plakat, film lub esej i prześlijcie swoją pracę (lub prace) do 8 października.
Organizatorom konkursu zależy na tym, aby jego uczestnicy w swoich pracach zawarli własną wizję przyszłości cyfrowego świata – w jakim kierunku najprawdopodobniej będzie się rozwijał i jakie aspekty tego rozwoju są najważniejsze.
Pula nagród to 78 000 złotych. Nagroda główna to 8000 zł.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 27 października br.
Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie: https://www.gov.pl/igf2021award

Źródło: Cyfryzacja KPRM, gov.pl.

Polecamy nasze profile w mediach społecznościowych:

{"popup_goal":"social-traffic","popup_type":"push-notification","gen_btn_text":"Subscribe","fullscreen_popup":"","slider_slide_time":"","when_popup_appear":"page_load","delay":"0","x_second":"0","x_scroll":"0","disappear":"0","exptime":"0","hideclsbtn":"0","clsonesc":"1","email_subject":"","email_heading":"","thank_you_msg":"","email_message":"","popup_ID":22276}