AKTUALNOŚCI

#KONKURSPLASTYCZNY w ramach projektu „Rok Lema w CDT”

Źródło: Fundacja PFR, fundacjapfr.pl.
Fundacja PFR organizuje konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży w ramach projektu „Rok Lema w CDT”. Na młodych autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody. Prace konkursowe można przesyłać do 31 października br.
Celem Konkursu dla najmłodszych fanów prozy Stanisława Lema jest promowanie wśród młodzieży twórczości jednego z najwybitniejszych światowych pisarzy science-fiction oraz zachęcenie do puszczenia wodzy wyobraźni i pokazania swojego talentu.
Prace plastyczne mogą zostać wykonane w dowolnej formie, wybraną przez młodego uczestnika techniką artystyczną. Organizatorzy zachęcają do czytania utworów wybitnego pisarza i zilustrowania wybranego fragmentu jego dzieł według własnego pomysłu.
Laureaci będą wybierani w dwóch grupach wiekowych:
– 10-14  lat
oraz
– 15-17 lat.
Kryteria, którymi będzie kierowała się komisja konkursowa przy wyborze zwycięzcy, to zgodność nadesłanej pracy z tematyką Konkursu oraz zaprezentowany poziom artystyczny.
Doceniane będą również oryginalność i innowacyjność pomysłów.
Na laureatów czekają bardzo atrakcyjne nagrody, między innymi roboty edukacyjne i tablety oraz możliwość pokazania swojego dzieła na wernisażu w Centralnym Domu Technologii.
Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Fundacji PFR.

Źródło: Fundacja PFR, fundacjapfr.pl.

Polecamy nasze profile w mediach społecznościowych:

{"popup_goal":"social-traffic","popup_type":"push-notification","gen_btn_text":"Subscribe","fullscreen_popup":"","slider_slide_time":"","when_popup_appear":"page_load","delay":"0","x_second":"0","x_scroll":"0","disappear":"0","exptime":"0","hideclsbtn":"0","clsonesc":"1","email_subject":"","email_heading":"","thank_you_msg":"","email_message":"","popup_ID":22276}