AKTUALNOŚCI

Konkurs na projekt muralu – Fundacja PFR promuje młodych artystów

Źródło: Fundacja PFR, fundacjapfr.pl.
Fundacja PFR organizuje konkurs mający na celu wsparcie młodych artystów, w tym twórców sztuki ulicznej, którzy stworzą projekt muralu inspirowanego twórczością Stanisława Lema.
Konkurs organizowany w ramach projektu „Rok Lema w CDT” skierowany jest do młodych artystów w wieku 18-30 lat – zarówno tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę twórczą, jak i tych, którzy już mogą poszczycić się pierwszym dorobkiem artystycznym.
Tematem zadania konkursowego jest „Technologia w edukacji”. Praca nadesłana do konkursu powinna być także inspirowana dowolnym cytatem pochodzącym z dzieła Stanisława Lema.
Projekt muralu może zostać wykonany wybraną techniką malarską w formacie A2-B0 w orientacji pionowej lub poziomej.
Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody, spośród który najbardziej unikatową jest szansa na realizację projektu muralu w przestrzeni Centralnego Domu Technologii.
Komisja przy wyborze finalistów oceniać będzie przede wszystkim oryginalność i innowacyjność prac.
Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj.
Szczegóły dotyczące wymogów konkursu znajdują się w regulaminie.
Ostateczny termin przesyłania zgłoszeń upływa 31 października br.

Źródło: Fundacja PFR, fundacjapfr.pl.

Polecamy nasze profile w mediach społecznościowych:

{"popup_goal":"social-traffic","popup_type":"push-notification","gen_btn_text":"Subscribe","fullscreen_popup":"","slider_slide_time":"","when_popup_appear":"page_load","delay":"0","x_second":"0","x_scroll":"0","disappear":"0","exptime":"0","hideclsbtn":"0","clsonesc":"1","email_subject":"","email_heading":"","thank_you_msg":"","email_message":"","popup_ID":22276}