AKTUALNOŚCI

Wyniki konkursu grantowego Bank Dziecięcych Uśmiechów

Źródło: Fundacja Santander Bank Polska S.A. im. Ignacego Jana Paderewskiego, fundacja.santander.pl.
Fundacja Santander Bank Polska S.A. im. Ignacego Jana Paderewskiego ogłosiła wyniki tegorocznej edycji konkursu grantowego „Bank Dziecięcych Uśmiechów”.
Granty przyznane w tegorocznej edycji konkursu zostaną przeznaczone na dofinansowanie projektów, które mają na celu pomoc dla dzieci i młodzieży, którym niezbędne jest wsparcie psychologiczne ze względu na m.in. efekty pandemii COVID-19.
Wnioski o dofinansowanie mogli składać wnioskodawcy instytucjonalni pracujący z grupą dzieci/młodzieży lub na rzecz dzieci/młodzieży.
Z nadesłanych 161 projektów komisja konkursowa wyłoniła 15 organizacji, które zostały nagrodzone grantem w wysokości 10.000 złotych.
Lista laureatów konkursu znajduje się na stronie Fundacji Santander Bank Polska S.A.

Źródło: Fundacja Santander Bank Polska S.A. im. Ignacego Jana Paderewskiego, fundacja.santander.pl.

Polecamy nasze profile w mediach społecznościowych:

{"popup_goal":"social-traffic","popup_type":"push-notification","gen_btn_text":"Subscribe","fullscreen_popup":"","slider_slide_time":"","when_popup_appear":"page_load","delay":"0","x_second":"0","x_scroll":"0","disappear":"0","exptime":"0","hideclsbtn":"0","clsonesc":"1","email_subject":"","email_heading":"","thank_you_msg":"","email_message":"","popup_ID":22276}