1,1 C
Warszawa
wtorek, 29 listopada, 2022

Trwa nabór wniosków w ramach II edycji programu grantowego „Cześć Dziewczyny!”

Trwa nabór wniosków w ramach II edycji programu grantowego „Cześć, Dziewczyny!”. Program przewiduje granty do 75.000 zł na projekty wspierające inicjatywy społeczne, które posłużą poprawie sytuacji ukraińskich kobiet i dzieci. Organizatorem programu jest Kulczyk Foundation.

Program Grantowy ,,Cześć Dziewczyny!” powstał jako odpowiedź na potrzeby milionów kobiet i dzieci, które uciekły ze swojego kraju w związku z bestialskim atakiem Rosji na Ukrainę.

Program skierowany jest do organizacji pozarządowych, stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni, instytucji kultury, przedsiębiorstw społecznych oraz jednostek samorządu terytorialnego – utworzonych i działających zgodnie z prawem polskim oraz prowadzących działalność na rzecz społeczności na terenie Polski lub w Ukrainie.

Ostateczny termin składania wniosków upływa 30 listopada 2022 r.

Na stronie internetowej Funduszu czescdziewczyny.pl można podpisać list wsparcia dla Dziewczyn z Ukrainy a także wesprzeć inicjatywę poprzez cykliczną wpłatę za pośrednictwem serwisu Patronite lub bezpośrednią darowizną na konto Kulczyk Foundation.

Opis programu na naszej stronie internetowej znajduje się TUTAJ.

INNE PROGRAMY

SOCIAL MEDIA

35,106FanówLubię
621ObserwującychObserwuj

Najnowsze