14,4 C
Warszawa
wtorek, 4 października, 2022

„Smakujemy lokalnie”. Nowy program grantowy Carrefour Polska dla kół gospodyń wiejskich

Trwa konkurs grantowy dla kół gospodyń wiejskich w ramach programu „Smakujemy lokalnie”. Koła, które przedstawią najlepsze przepisy na potrawy promujące tradycję kulinarną regionu, z którego pochodzą mogą uzyskać grant w wysokości 10.000 złotych.

Program „Smakujemy lokalnie” jest skierowany do kół gospodyń wiejskich z całej Polski, a także małych i średnich rolników oraz wytwórców i producentów lokalnych produktów spożywczych.

Jednym z elementów wspomnianego programu jest konkurs dla kół gospodyń wiejskich, w ramach którego przewidziano 10 grantów (każdy w wysokości 10 000 zł) na realizację działań promujących polską żywność i aktywizację kobiet mieszkających na wsi.

O grant mogą ubiegać się koła lub związki kół gospodyń wiejskich wpisane do Krajowego Rejestru KGW.

Zadaniem konkursowym jest przesłanie przepisu na potrawę promującą kuchnię regionu z wykorzystaniem wybranego produktu marki własnej Carrefour Polska, wraz ze zdjęciami oraz historią dania.

Organizatorem programu i konkursu jest Carrefour Polska.
Patronem konkursu jest Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi.

Ostateczny termin przesyłania zgłoszeń upływa 3 października 2022 r.

Warto również wspomnieć, iż w ramach programu „Smakujemy lokalnie” Koła Gospodyń Wiejskich mogą bezpłatnie promować i sprzedawać swoje wyroby w sklepach sieci Carrefour.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć TUTAJ.

INNE PROGRAMY

SOCIAL MEDIA

35,106FanówLubię
621ObserwującychObserwuj

Najnowsze