20.2 C
Warszawa
sobota, 22 czerwca, 2024

Znamy wyniki programu „Moje miejsce na Ziemi”. Fundacja Orlen przyznała granty na inicjatywy lokalne

Fundacja ORLEN opublikowała wyniki V edycji programu „Moje miejsce na Ziemi”. W ramach tegorocznego naboru wniosków lokalnym organizacjom przyznano 170 grantów na łączną kwotę ponad 2 milionów złotych.

Wśród nagrodzonych w ramach tegorocznej edycji programu grantowego Fundacji ORLEN „Moje miejsce na Ziemi” znajdują się biblioteki publiczne, Koła Gospodyń Wiejskich oraz lokalne stowarzyszenia. Spośród ponad 2,4 tys. złożonych wniosków wyłoniono 170, które otrzymają granty.

Wśród zwycięzców najwięcej jest organizacji z województwa mazowieckiego (23), śląskiego (17) oraz dolnośląskiego i wielkopolskiego (po 16).

Największa liczba grantów trafi do organizacji działających na wsiach (105) oraz miastach do 20 tys. mieszkańców (33).

„Organizacjom, które zdobyły grant na realizację swojego projektu serdecznie gratulujemy i nie możemy doczekać się efektów ich działań. Chcę jednak podziękować wszystkim tym, którzy zdecydowali się na złożenie wniosku. Nie każdy mogliśmy nagrodzić grantem, ale mamy nadzieję, że ich autorzy nie zrezygnują z realizacji swoich pomysłów” – powiedziała Małgorzata Rogowska z Fundacji ORLEN, koordynatorka programu „Moje miejsce na Ziemi”.

Wyniki V edycji programu „Moje miejsce na Ziemi” można znaleźć na stronie Fundacji ORLEN.

SOCIAL MEDIA

43,704PolubieńLubię
717ObserwującychDołącz do nas

Najnowsze

AKTUALNOŚCI