12,7 C
Warszawa
sobota, 25 marca, 2023

Trwa III edycja konkursu „Grant na zdrowie”

Trwa nabór wniosków w ramach III edycji konkursu „Grant na zdrowie – Gedeon Richter i Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej w służbie pacjentom”. Projekt jest dedykowany działaniom na rzecz poprawy jakości i komfortu życia w obszarze zdrowia kobiet. Dwie zwycięskie organizacje otrzymają granty w wysokości 20.000 zł.

Konkurs jest organizowany przez firmę Gedeon Richter, we współpracy z Instytutem Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej.

Celem konkursu „Grant na zdrowie – Gedeon Richter i Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej w służbie pacjentom” jest wyróżnienie i promowanie organizacji pacjentów, które realizują projekty w obszarze zdrowia kobiet.

Do konkursu mogą przystąpić polskie organizacje pozarządowe, których celem jest poprawa jakości życia pacjentów i ich opiekunów.

Uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie dwie koncepcje możliwe do wdrożenia w 2023 roku.

Zgłoszony projekt powinien odpowiadać na najpilniejsze potrzeby zdrowotne kobiet, przyczyniać się do budowania świadomości pacjentek nt. profilaktyki, standardów w leczeniu, bądź poprawiać jakość życia w chorobie. Do konkursu mogą zgłosić się również organizacje, które nie mają doświadczenia w realizacji tego typu projektów.

Światowy Dzień Chorego to najlepszy moment na to aby wręczyć nagrody przyczyniające się do zrealizowania najpilniejszych potrzeb pacjentek. Wspólnie z Gedeon Richter ogłaszamy kolejną, już 3. edycję konkursu „Grant na zdrowie”, ponieważ mamy świadomość jak wiele pozostaje jeszcze do zrobienia w obszarze zdrowia kobiet” – mówi Igor Grzesiak, wiceprezes Instytutu Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej.

Nagrodą główną, którą otrzymają dwie wyróżnione organizacje jest grant w wysokości 20.000 zł.

Ostateczny termin składania wniosków upływa 15 grudnia 2022 r.

Ogłoszenie wyników oraz uroczystość rozdania nagród zaplanowano na 8 lutego 2023 r.

Szczegółowe informacje na temat programu można znaleźć na stronie firmy Gedeon Richter.

INNE PROGRAMY

SOCIAL MEDIA

35,106FanówLubię
655ObserwującychObserwuj

Najnowsze

SOCIAL MEDIA

35,106FanówLubię
621ObserwującychObserwuj

Najnowsze

SOCIAL MEDIA

35,106FanówLubię
621ObserwującychObserwuj

Najnowsze