13.1 C
Warszawa
czwartek, 20 czerwca, 2024

Milion złotych od ING na granty dla start-upów i naukowców. Zgłoszenia do 10 maja

Trwa trzecia edycja Programu Grantowego ING dla startupów i młodych naukowców. Masz pomysł jak dbać o zasoby czystej wody? Zgłoś swój projekt!

Trzecia edycja Programu, wspiera 6. cel zrównoważonego rozwoju ONZ i skupia się na zagadnieniach związanych z ochroną zasobów wodnych.

Na zwycięzców Konkursu czeka łącznie milion złotych. Pierwsza nagroda to grant finansowy w wysokości 400 tys. zł, druga to 300 tys. zł, a trzecia – 150 tys. zł. Pozostałe projekty, które zostaną uznane za wartościowe przez Kapitułę Konkursu, będą miały szansę na zdobycie nagród dodatkowych w postaci grantów o łącznej wartości 150 tys. zł.

Zgłoszenia można przesyłać poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie internetowej konkursu. Ostateczny termin przesyłania zgłoszeń upływa 10 maja.

Po zakończeniu naboru uczestników, zespół ekspertów przeanalizuje zgłoszenia i wybierze finalistów. Ogłoszenie listy finalistów nastąpi 25 maja.

Wyłonieni finaliści wezmą udział w warsztatach tematycznych, które odbędą się od 5 do 20 czerwca 2023 r. Warsztaty pomogą finalistom doprecyzować i ustalić kierunek rozwoju dla swoich projektów.

Wielki finał i ogłoszenie zwycięzców odbędą się 29 czerwca. Każdy z finalistów przedstawi przed Kapitułą swój projekt, a na podstawie prezentacji Kapituła wybierze zwycięzców i przyzna nagrody.

Szczegółowe informacje na temat Programu można znaleźć na stronie internetowej ING.pl.

Celem Programu jest promowanie idei przedsiębiorczości w zakresie kreowania i rozwijania innowacyjnych rozwiązań związanych z kwestiami ESG (Environmental, Social and Corporate Governance).

Ale to nie wszystko! Finaliści wezmą udział w warsztatach, które pomogą rozwijać ich projekt, a także lepiej przygotować się do wystąpienia w wielkim finale. Ponadto zwycięzcy mogą liczyć na wsparcie doświadczonych mentorów, a także nawiązanie kontaktów z partnerami ING. Warto wspomnieć również o tym, że najlepsze projekty będą promowane w mediach oraz na portalach branżowych.

artykuł sponsorowany

SOCIAL MEDIA

43,704PolubieńLubię
717ObserwującychDołącz do nas

Najnowsze

AKTUALNOŚCI