21.5 C
Warszawa
sobota, 15 czerwca, 2024

PARP wydłuża nabór do konkursu „Pracodawca Jutra”

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) wydłużyła nabór do VII edycji konkursu „Pracodawca Jutra”. Celem konkursu jest wyróżnienie i promowanie podmiotów, które realizują modelowe inicjatywy edukacyjne z zakresu współpracy biznesu z edukacją. Ostateczny termin składania wniosków upływa 31 lipca 2023 r.

Konkurs jest  skierowany do przedsiębiorców oraz instytucji edukacyjnych współpracujących z przedsiębiorcami, którzy realizowali ww. inicjatywy w obszarze rozwoju pracowników lub upowszechniania idei edukacyjnych.

Ważnym jego aspektem jest także wymiana dobrych praktyk w zakresie zarządzania ludźmi w organizacjach oraz tworzenia przyjaznego środowiska pracy, kształtowanego technologią, innowacjami oraz potrzebami zrównoważonego rozwoju.

Tegoroczna edycja konkursu obejmuje dwie główne kategorie: „Rozwój Pracownika” oraz „Ambasador Edukacji”. W ramach każdej z nich wyróżnione zostaną inicjatywy w segmencie mikro i mały przedsiębiorca, a także w segmencie średni i duży przedsiębiorca.

Łącznie przyznane zostaną cztery nagrody główne, 17 nagród sektorowych oraz 17 wyróżnień sektorowych.

Zwycięzców konkursu poznamy podczas gali finałowej w październiku 2023 r.

Konkurs jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) oraz ze środków budżetu państwa. Patronat honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Szczegółowe informacje na temat konkursu są dostępne na stronie PARP.


SOCIAL MEDIA

43,704PolubieńLubię
717ObserwującychDołącz do nas

Najnowsze

AKTUALNOŚCI