32.7 C
Warszawa
wtorek, 16 lipca, 2024

„Dig.IT. Transformacja cyfrowa polskich MŚP”. Granty na cyfryzację firm w ramach nowego projektu ARP S.A.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. przygotowuje się do uruchomienia nowego projektu grantowego o nazwie „Dig.IT. Transformacja cyfrowa polskich MŚP”. Data rozpoczęcia projektu będzie znana po podpisaniu umowy dofinansowania.

Projekt przewiduje wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) w zakresie transformacji cyfrowej, tak aby zwiększyć ich konkurencyjność na rynku. Dzięki wsparciu z programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki na lata 2021-2027 (FENG), Projekt Dig.IT stanie się niezwykle cennym narzędziem dla polskich przedsiębiorców.

3 FILARY PROJEKTU DIG.IT – TWOJA DROGA DO TRANSFORMACJI CYFROWEJ

1. Doradztwo. Pierwszy filar projektu umożliwi uzyskanie pomocy w zakresie identyfikacji i wykorzystania potencjału cyfrowego firmy. Doświadczony zespół ekspertów pomoże w opracowaniu spersonalizowanej strategii cyfrowej, dostosowanej do specyfiki danego przedsiębiorstwa i branży.

2. Granty na sfinansowanie transformacji. Dzięki projektowi Dig.IT, firmy mają szansę otrzymać granty, które umożliwią finansowanie procesu transformacji cyfrowej przedsiębiorstwa. Granty obejmują zakup nowoczesnych technologii cyfrowych, środków trwałych oraz szkolenia dla pracowników.

3. Promocja i upowszechnianie idei transformacji cyfrowej. Celem niniejszego filaru jest podniesienie wiedzy i umiejętności pracowników sektora MŚP w tym zakresie.

Szczegółowe informacje na temat projektu można znaleźć na stronie ARP S.A.

SOCIAL MEDIA

43,704PolubieńLubię
717ObserwującychDołącz do nas

Najnowsze

AKTUALNOŚCI