20.8 C
Warszawa
wtorek, 23 lipca, 2024

„Sportowe Wakacje +” oraz projekt „Mały Mistrz”. MSiT ogłosiło nabory wniosków na operatorów krajowych

Ministerstwo Sportu i Turystyki (MSiT) ogłosiło nabory wniosków na operatorów krajowych w ramach „Programu Wsparcia Aktywności Fizycznej Dzieci i Młodzieży – Projekt Mały Mistrz” oraz programu „Sportowe Wakacje +”.
„Sportowe Wakacje +”

W ramach ogłoszonego naboru wnioski mogą składać organizacje pozarządowe, powołane do realizacji w ramach swej podstawowej działalności statutowej zadań w zakresie upowszechniania sportu i kultury fizycznej, tj. w szczególności związki stowarzyszeń, stowarzyszenia, fundacje.

W przypadku realizacji obozów sportowych na poziomie ogólnopolskim – przez operatora krajowego, wymagane jest aby Wnioskodawca przewidywał w ramach realizacji planowanego zadania udział środków własnych w wysokości co najmniej 5.000.000 zł, oraz objął dofinansowaniem co najmniej 300 obozów.

W ramach naboru wyłoniony zostanie jedynie operator krajowy wspierania organizacji ogólnodostępnych obozów sportowych, który następnie przeprowadzi rekrutację w zakresie realizacji obozów na poziomie lokalnym.

Termin składania wniosków upływa 10 lipca 2024 r.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru wniosków można znaleźć na stronie MSiT.

Program Wsparcia Aktywności Fizycznej Dzieci i Młodzieży – projekt „Mały Mistrz”

Projekt „Mały Mistrz” jest skierowany do podmiotów o zasięgu ogólnopolskim (ze strukturami w każdym z województw), które w ramach swojej podstawowej działalności statutowej realizują zadania w zakresie upowszechniania kultury fizycznej, mających doświadczenie w organizacji przedsięwzięć o takim charakterze.

Termin składania wniosków upływa 9 lipca 2024 r.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru wniosków można znaleźć na stronie Biuletynu Informacji Publicznej MSiT.

SOCIAL MEDIA

43,704PolubieńLubię
717ObserwującychDołącz do nas

Najnowsze

AKTUALNOŚCI